• SpicetheSpirit

Vietnami kevadrullid kahele

Toitainesisaldus 1 rulli kohta ligikaudu 80 g: Kilokalorid 73 kcal Süsivesik 14,5 g Rasv 1 g

Valk 2,5 g

Faktid

Porgandi kasulikkus tervisele:

* sisaldavad beetakaroteeni, mis teie kehas muutub A-vitamiiniks. See toitaine soodustab head nägemist ja on oluline kasvu, arengu ja immuunsuse tagamiseks.

* sisaldab K1-vitamiini, mis on oluline vere hüübimisel ja võib edendada luude tervist.

* sisaldab olulist mineraali, kaalium, mis on oluline vererõhu kontrollimiseks.

* porgandite tarbimine on seotud madalama kolesteroolitasemega.

* madala kalorsusega toiduna võivad porgandid suurendada täiskõhutunnet ja vähendada järgneval toidukorral ülesöömist.

Portsjon: 5 rulli inimese kohta


Valmistamise aeg: 20 minutit


Koostisosad 10 rulli jaoks:

200 ml vett

150 g kurki

150 g porgandit

150 g paprikat

150 g pehmet tofut

100 g kuiva riisinuudlit (ingli juuksed)

50 g riisipaberit

2 g soola


Kaste:

spl sojakastet (lisaks 8,5 kcal)

spl magusat tšillikastet (ekstra 27 kcal)


Valmistamine:

Võtke köögiviljad, peske neid ja seejärel koorige ja tükeldage. Võiksite köögivilju riivida, kuid need on krõmpsuvamad, kui kasutate ainult nuga. Lõikage köögiviljad pikkadeks ribadeks. Kuumutage pann ja pange näpuotsaga soola pannile. Kui pann on kuum, pange sellele pehme tofu. Praadige kuni tofu on väljast kuldne, kuid seest pehme. Lülitage kuumus välja ja laske toful taldrikul jahtuda. Nüüd võtke pott ja pange sinna vett. Lülitage pliit sisse. Kui näete, et vesi keeb, lülitage kuumus välja ja pange riisinuudlid potti. Laske nuudlitel umbes 5 minutit soojas vees seista. Seejärel kurnake vesi ja loputage nuudlid külma vee all. Kui nuudlid on jahtunud, asetage need taldrikule. Täidised peaksid olema nüüd valmis, nii et hakake oma rulle valmistama. Võtke taldrik sooja veega. Pange riisipaber vee sisse 1 minutiks, märkate koheselt, et see muutub pehmemaks. Seejärel võtke riisipaber välja, asetage lõikelauale ja lisage oma täidised. Mulle meeldib kõigepealt panna nuudlid, siis tofu ja siis katta see köögiviljadega. Riisipaberi rullimine võib tunduda raske, kuid see läheb kergemaks ajaga. Esiteks, katke köögiviljad riispaberiga teie poolsest servast. Seejärel võtke küljed sisse, vasakult ja paremalt. Nüüd rullige lõpuni. Kuna riisipaber on märg, liimib see ääred iseenesest. Võtke veel üks riisipaber ja korrake toimingut, kuni olete kõik 10 rulli valmis saanud. Kastme valmistamine. Võtke kauss, et lisada selles sojakaste ja magus tšillit. Segage kastmed korralikult läbi. Võtke rull, kastke see kastmesse ja siis lihtsalt hammustage. Nautige neid imelisi rulle koos sõbraga!

Kas proovisite seda retsepti?

Andke teada, kuidas maitses! Kommenteerige oma mõtteid allpool ja jagage Instagramis pilti, millel on lisatud hashtag #spicethespirit

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube