• SpicetheSpirit

Vegan pannkoogid täidetud juustu ja vorsti, seente või hakklihaga.

Portsjon 2 suurt pannkooki juustu ja vorstiga.

Toitainesisaldus inimese kohta: Kilokalorid 430 kcal Süsivesik61 g Rasv 16 g Valk 11 g Portsjon 2 suurt pannkooki juustu ja seentega.

Toitainesisaldus inimese kohta: Kilokalorid 385 kcal Süsivesik 57 g Rasv 14 g Valk 9 g

Portsjon 2 suurt pannkooki juustu ja vegan hakklihaga.

Toitainesisaldus inimese kohta: Kiloalorid 448 kcal Süsivesik 59 Rasv 18 Valk 14 g

Valmistamise aeg: 20 minutit


Koostisosad:

150 ml vett

70 g nisujahu

5 g õli

1 g soola

3 g küpsetuspulbrit


Täidis:

40 g veganjuustu

40 g vegan vorsti

või

40 g seeni

või

40 g vegan hakkliha

Valmistamine:

Pange nisujahu, sool, küpsetuspulber kaussi ja segage jahusegu korralikult läbi. Kallake aeglaselt jahusegule õli. Segage korralikult, et ei tekiks liiga suuri jahu tükke. Kui õli on jahuga segunenud, kallake vähe haaval jahusegule vett. Segage tainast, et ei tekiks klimpe. Konsistents peaks olema sama, mis tavalisel pannkoogi tainal. Tainas peaks olema voolav nagu vesi, aga kreemjasem. Kuumutage pliit ja valage tainas pannile. Küpsetage mõlemalt küljelt 3–4 minutit. Täidise valmistamiseks riivi juust. Tükelda vegan vorst ja seened. Prae pannil läbi seened ja vegan hakkliha. Võta suur pannkook ja lisage riivitud vegan juust. Seejärel vali lisa täidiseks seened, vorst või hakkliha. Voldi pannkook kokku. Alustades ülemisest ja alumisest servast, seejärel küljed. Asetage pannkook pannile ja laske juustul sulada. Küpsetage kummaltki poolt 3 minutit. Kui juust on sulanud võite alustada serveerimisega. Laske pisut jahtuda ja siis nautige täiel rinnul, seda maitsete küllust. Head isu!

Kas proovisite seda retsepti?

Andke teada, kuidas maitses! Kommenteerige oma mõtteid allpool ja jagage Instagramis pilti, millel on lisatud hashtag #spicethespirit

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube