• SpicetheSpirit

Toorkakao-maasika smuutikauss

Toitainesisaldus inimese kohta: Kilokalorid 320 kcal Süsivesik 47 g Rasv 11 g Valk 10 g

Faktid

Pomelo kasulikkus tervisele: * Pomelo sisaldab erinevaid vitamiine ja mineraale ning on suurepärane C-vitamiini allikas. Üks pomelo pakub 6 grammi kiudaineid. Enamik inimesi peaks püüdma saada vähemalt 25 grammi kiudaineid päevas, seega on puuvili suurepärane viis aidata teil oma vajadusi täita. Pomelo on eriti rikas lahustumatu kiudainete poolest. * Dieetkiud on ka soolestiku tervislike bakterite toiduallikas. Lisaks on puuviljakiudu, näiteks pomelot, seostatud luude tiheduse paranemise, pikaajalise kehakaalu säilitamise, soolestiku ja aju tervise paranemise ning mõnede krooniliste haiguste riski vähenemisega. * Pomelo võib aidata teil kaalust alla võtta. Üks kooritud pomelo (umbes 610 grammi) sisaldab 230 kalorit, mis on suhteliselt suure toidukoguse korral suhteliselt väike kogus kilokaloreid.

Retsept kahele Koostis: 2 külmutatud banaani 8 külmutatud maasikat 1 supilusikas Boost yourself toorkakao segu 100 ml kaerapiima


Kaunistuseks: 2 supilusikat müslit 80 g pomelot 2 supilusikas Nutvila mandlikreemi

Valmistamine:

Külmutatud maasikaid saab osta aga banaanid pead ise külmutama. Selleks võta kaks banaani ja koori need ära. Seejärel lõika tükkideks ja aseta külmutuskotiga sügavkülma. Banaanid peaksid külmuma 4-6 tunniga aga võid ka õhtul külma panna, et hommikul oleks kohe külmunud banaanid võtta. Võta köögikombain ja aseta kõik koostisosad sinna sisse. Blenderda 2-3 minutit, kuniks oled saanud mõnusa kreemise smuuti. Aseta smuuti kaussidesse ja kaunista. Naudi hommikul, et täita oma keha vitamiinide ja energiaga. Head isu!

Kas proovisite seda retsepti?

Andke teada, kuidas maitses! Külasta ka meie Facebooki lehte. Kommenteerige oma mõtteid allpool ja jagage Instagramis pilti, millel on lisatud hashtag #spicethespirit.

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube