• SpicetheSpirit

Minu jooga teekonna algus

Joogaga alustasin mõned aastad enne treeneriks saamist.

Algselt oli see mulle kõigest üks hea uus võimalus oma keha liigutada. Nägin kui kiirelt ma saan näha ja tunda muutusi oma kehas: saavutada peapealseisu ja painduda nagu ei kunagi varem. Lisaks märkasin, et jooga hoiab ka keha heas vormis. 2018 aastal alustasin oma teekonda jooga treenerina. Nüüdseks on jooga minu jaoks midagi palju enamat kui lihtsalt trenn. See on tee jõudmaks oma tõelise minani. Peale joogat tunnen end alati palju energilisema ja positiivsemana. See on hetk iseendale, hoolimata sellest kui palju inimesi on ruumis.

Igapäevasel päevatööl veedan pikalt aega istuvas asendis ning igapäevaselt joogamatti lahti rullides tunnen tõelist pingete vabanemist oma kehas. Vabal ajal mängin disc-golfi ja näen, et joogast saadud keskendumisvõime on sealgi abiks.

Tee alati seda, mis sind õnnelikuks teeb! Minu jaoks on rõõm näha inimesi lahkumas jooga tunnist, naeratus näol ja süda hüplemas rinnus.


Kas sa teed joogat? Kas soovite minuga joogat teha? Kirjutage mulle kommentaarides!

Soovid näha igapäevaselt uusi jooga asendeid, külasta minu Instagrami. Kui soovite oma pilte minuga jagada, lisage hashtag #spicethespirit ja ma võtan teiega ühendust!


  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube