• SpicetheSpirit

Krõmps lehtkapsas snäkiks

Toitainesisaldus inimese kohta: kilokaloreid 193 kcal süsivesik 17,6 g rasv 11,4 g valk 9,4 g

Toitainesisaldus ilma õlita inimese kohta: kilokalorid 103 kcal süsivesik 17,6 g rasv 1,4 g

valku 9,4 g

Valmistamise aeg: 10 minutit


Koostisosad:

200 g lehtkapsast

10 g õli

5 g maitsepärmi

näpuotsaga soola

Valmistamine:

Kuumutage ahi 200 ° C'ni. Võtke lehtkapsas ja rebige see tükkideks. (Lehtkapsas võib olla ka külmutatud ja seda ei pea eelsulatama). Pange lehtkapsatükid ahjupannile ja masseerige õliga. Õlivaba võimalus: masseerige lihtsalt lehtkapsast õrnalt. Seadke ahju 5-7 minutiks, kuid alandage temperatuur 180 ° C'ni. Hoidke silma peal, sest võib kergesti kõrbeda. Nüüd, kui lehtkapsas on pisut krõmps, võtke ahjust välja ja laske 2-3 minutit jahtuda. Lisage maitsepärmi ja soola. Nautige suupistetena või lisage toitudele. Head isu!


Lehtkapsa kasulikkus:

Lehtkapsas olevad toitained võivad aidata parandada enesetunnet ja ennetada mitmesuguseid terviseprobleeme. Sisaldades küllaldaselt kiudaineid, antioksüdante, kaltsiumi ja K-vitamiini. Lehtkapsas sisalduv klorofüll on kasulik meie tervisele, kuna vabastab kehas olevatest toksiinides, mis tekivad kehasse suitsetades, reostusest ja toiduga. Stimuleerib punaliblede tootmist. Lisaks on hea C-vitamiini ja rauda allikas.


Kas proovisite seda retsepti?

Andke teada, kuidas maitses! Kommenteerige oma mõtteid allpool ja jagage Instagramis pilti, millel on lisatud hashtag #spicethespirit

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube