• SpicetheSpirit

Almarello

Toitainesisaldus maiuse kohta: Kilokalorid 69 kcal Süsivesik 4 g Rasv 5 g Valk 1 g

Kookoskondenspiimased magusad almarello kommikesed on imeline maiuspala igaühele. Vegan ja taimetoitlase sõbralik. Laktoosi- ja gluteenivaba. Kodused Raffaello Ferrero kommikesed.
Almarello kommid, magusad ja maitsvad maiuspalad. Täpselt nagu kodus tehtud Raffaellod.

Faktid

Valentinipäev Eestis:

* Eestisse levis see vana tähtpäev Soome vahendusel alles 1980. aastate lõpul ja sai siin sõbrapäeva jooned.

* Valentini- või sõbrapäeva sisuks on meil üldse lähedasi inimesi meeles pidada, kuigi algselt on päev pühendatud armastusele ja kallimale, kellele antakse oma tunnetest märku või tehakse kingitusi. Euroopas ja Ameerikas reklaamitaksegi seda kui armastusavalduste, kihlumise ja pulma päeva.

* Meil müüakse valentinipäeval poodides spetsiaalselt kaunistatud maiustusi ja pisemaid temaatilisi kingitusi. Rõhutatakse ka tava kinkida sõpradele lilli. Isevalmistatud kaartide ja sõnumite kõrval leiab puna-roosade temaatiliste kaartide tulva kõigist kauplustest. Viimasel ajal on internetis lai valik e-kaarte, millest osa on üsna humoorikad ja millega saab tervitada kaugelasuvaid sõpru. Uus tava on näiteks valentinipäeva kaartide võistlus, mille algatas Eestis Postimees.

* Valentinipäeva lill on traditsiooniliselt punane roos, kuigi meil kingitakse ka teist värvi roose, tulpe, nartsisse ja nelke. Valentinipäeval on noorte kõrval tasahaaval hakanud keskealised ja vanemadki inimesed lilli ostma ja kingitusi tegema, sest lõppude lõpuks on tegemist võimalusega osutada headele sõpradele tähelepanu.

Retsept 14 Almarellot


Koostis:

100 g kookoshelbeid

60 g kookoskondenspiima

14 mandlit


Valmistamine:

Võta blender ja lisa sellesse pool kookoshelvestes. Purusta helbeid kuni saad kookosjahu. Seejärel lisa kaussi kookosjahu, ülejäänud kookoshelbed ja kondensiim. Sega korralikult läbi.

Tee käed märjaks ja võta pisut Amarello massi ja lisa keskele mandel. Vormi näppude abil pallikeseks ja seejärel vormi peopesade abil ringjaste liigutustega. Lisa pallikesed külmkappi 1-2h tunniks. Magus suutäis valentini päevaks sõbrale, elukaaslasele või iseendale.

Vegan ja taimetoitlase sõbralikud kommid, mida pakkuda oma heale sõbrale tähtpäevaks. Raffaello maitselised kommikesed on kiiresti valmistatavad. Gluteeni- ja laktoosivabad. Magus maiuspala.
Vegan- sõbralikud isevalmistatud Raffaello Ferrero kommikesed, maitsevad ime maitsvalt..

Kas proovisite seda retsepti?

Andke teada, kuidas maitses! Külasta ka meie Facebooki lehte. Kommenteerige oma mõtteid allpool ja jagage Instagramis pilti, millel on lisatud hashtag #spicethespirit.

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube