• SpicetheSpirit

Šokolaadine kõrvitsaleib

Toitainesisaldus inimese kohta: Kilokalorid 264 kcal Süsivesik 44 g Rasv 9 g Valk 6 g

Faktid

Halloweeni kohta:

* Halloweeni on kombinatsioon mitme erineva kultuuri ja religiooni tavadest tulenevalt erinevate ajaloohetkedelt. Muistsed keldi inimesed tähistasid Samhaini. See tähistas saagikoristuse lõppu ja aega, mil elavate ja surnute maailmade vaheline piir hägunes ja kummitused külastasid maad.

* Kostüümidesse riietumine oli kunagine viis end varjata kummituste eest.

* Kassid on olnud sajandite vältel osa Halloweeni ajaloost.

Serveerimine 6-le


Valmistamise aeg: 55 minutit


Koostisosad:

300 g kõrvitsat

200 g kaerajahu

50 g tumedat šokolaadi

1 banaan

200 ml kookospiima

3 spl kakaopulbrit

2 spl vahtrasiirupit

1 spl kaneelipulbrit

1 spl söögisoodat

1/2 tl soola

Valmistamine:

Alustuseks, peate valmistama kaerajahu, kui teil on vaid kaer. Selleks vajate köögikombaini. Võtke kaer ja pange köögikombaini. Töödelge umbes 3 minutit. Peale seda peaks jahu konsistents valmis olema. Kuumutage ahi 220 ° C'ni. Järgmisena võtke suur kauss. Lisage sinna jahu, sool, kakaopulber, küpsetuspulber, kaneelipulber. Segage hästi läbi. Võtke nüüd köögikombain, te ei pea seda puhtaks pesema. Pange sinna kõrvits, banaan, vahtrasiirup, kookospiim ja purustage kreemiaks massiks. Kombineerige vedelikud kuivainetega. Segage, kuni kreemine kõrvitsa mass on segunenud jahuga. Lõigake 40 g šokolaadi väikesteks kuubikuteks . Lisage need tainale ja segage korralikult läbi. Asetage küpsetuspaber ahjuplaadile. Valage tainas küpsetusnõusse. Riivige ülejäänud šokolaad kõrvitsaleiva peale.

Pange leib umbes 40 minutiks ahju. Võtke hambaork ja kontrollige, kas leib on seest valmis. Laske paar minutit jahtuda. Nautige koos klaasi külma taimejoogiga. Säilib hästi tükkidena sügavkülmas, kuni kuu aega. Soovi korrad võtke tükk, soojendage üless ahjus või pannil. Head isu!

Kas proovisite seda retsepti?

Andke teada, kuidas maitses! Kommenteerige oma mõtteid allpool ja jagage Instagramis pilti, millel on lisatud hashtag #spicethespirit

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube